Hudební

Hudební obor

Hudební obor je nejstarším oborem na škole. V současné době nabízí výuku hry na klavír, klávesy, akordeon, housle, violu, violoncello, kontrabas, kytaru, elektrickou kytaru, basovou kytaru, zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, saxofon, trubku, tenor, pozoun, tubu a také hru na bicí nástroje, dudy, sólový zpěv a sborový zpěv.

Z teoretických předmětů je to hudební nauka nebo příprava na studium. Žáci mají od 4. ročníku prvního stupně rozšířenou výuku o další předměty, jako je komorní hra, klavírní seminář, hudební ateliér, hudební dílna či soubory nebo orchestry, které na škole působí a také Přípravný pěvecký sbor nebo pěvecký sbor Fere Angeli.

3. 9. 2021

Kurzy pro dospělé 2021/2022

Kurzy pro dospělé začínají od října 2021.

26. 8. 2021

Rozvrh hodin hudební nauky na školní rok 2021/2022

Rozvrh hodin jednotlivých ročníků HN

18. 6. 2021

Závěrečný koncert

Závěrečný koncert ze sálku školy, natočený hezky s dynamikou, jako byste tam byli. 🙂 Pod videem jsou opět časy jednotlivých vystoupení pro snazší orientaci.